Przepraszamy, nie znaleziono {{term}}. Prosimy spróbować ponownie.
Reakcja firmy Regus na COVID-19
 
Zadzwoń: 800 012 784

Jeden globalny dostawca, jedno całościowe rozwiązanie

Rozwijaj biznes u boku firmy, która rozbudowuje swój. W ciągu ostatnich dwóch lat firma Regus poszerzała usługi zarządzania kryzysowego o 100% rocznie.

Gwarantujemy 10% lub 15% prowizji od całkowitej wartości umowy, wypłatę z góry oraz dostęp do wartościowych informacji i wnikliwych danych o zarządzaniu ciągłością biznesową.

Oferuj dynamiczne, globalne rozwiązanie, gwarantujące firmom, które znajdą się w sytuacji kryzysowej, dostęp do biur w niemal każdym mieście na świecie, obsługiwanych przez jednego dostawcę.

Skontaktuj się z naszym zespołem zarządzania kryzysowego

Małe biuro zastępcze

Pomóż klientom szybciej wyjść z sytuacji kryzysowej

Oferujemy globalną sieć przestrzeni do pracy, by Twoi klienci mogli działać bez zakłóceń.

Gwarantowana przestrzeń

Nasza globalna sieć gwarantuje realizację planu zapewniania ciągłości biznesowej Twojego klienta w obliczu sytuacji wyjątkowej bądź kryzysowej — bez kolejek i obaw, że zabraknie miejsca.

Gotowe, globalne rozwiązanie

Gotowe do pracy wyposażone biura oraz dostęp do Internetu klasy biznesowej, usług telefonicznych, recepcji, pomieszczenia kuchennego i usług sprzątania.

Łatwe zarządzanie

Nie musisz korzystać z usług wielu dostawców — postaw na jednego globalnego partnera, przejrzyste warunki subskrypcji i całodobową obsługę klienta — a to wszystko bez kosztów początkowych i nakładów kapitałowych.

Skontaktuj się z naszym zespołem zarządzania kryzysowego

Dołącz do naszej globalnej społeczności

Znamy tę branżę jak własną kieszeń.

Organizujemy wydarzenia, podczas których dzielimy się wiedzą i prezentujemy wnikliwe analizy i wartościowe dane na temat usług zarządzania kryzysowego.

Korzystaj z naszych obiektów, by wraz z nami organizować wydarzenia poświęcone ciągłości biznesowej i zarządzaniu kryzysowemu.

Poszerz swoją ofertę i korzystaj z zalet sieci Regus

Przekonaj klientów za pomocą najaktualniejszych danych z branży — opracowań technicznych, badań i analiz przypadków

Skontaktuj się z nami bezpośrednio, by zostać partneremUtwórz konto