Centrum biznesowe Regus

Aktualności

Nowe biura w Gruzji, Niemczech i nie tylko

Regus poszerza swoją sieć, otwierając nowe centra na całym świecie. Od ruchliwego ośrodka życia kulturalnego w Warszawie po imponujące sąsiedztwo w jednej z dzielnic Bremy — nowe centra Regus oferują jeszcze więcej elastycznych rozwiązań

 

1. Złoty standard
Regus 50 Cavill Ave, Gold Coast, Australia
Zlokalizowany w samym sercu surferskiego raju kultowy budynek, w którym mieści się centrum Regus 50 Cavill Ave, to jedna z najbardziej prestiżowych nieruchomości komercyjnych w Gold Coast. Budynek sąsiaduje z trzema ulicami, w tym Beach Road i The Gold Coast Highway. Nieopodal mieszczą się słynne na cały świat plaże Main i Broadwater. Z okien centrum biznesowego można podziwiać widok na plażę Broadwater i obszar Hinterland. Zaledwie krótki spacer dzieli je od przystanków komunikacji publicznej. W okolicy jest też mnóstwo kawiarni, restauracji i sklepów.

 

2. Natychmiastowe korzyści
Regus Mahando Road, Dar Es Salaam, Tanzania
Skorzystaj z oferty najwyższej jakości biur i sal konferencyjnych w centrum Regus Mahando Road w Dar Es Salaam, by twoja firma mogła od razu przejść do interesów. Centrum mieści się w atrakcyjnym, niewysokim budynku z ogrodem na dziedzińcu, zlokalizowanym na północnym krańcu tanzańskiego półwyspu Msasani, zwanego Sea Cliff. Jak sama nazwa wskazuje, niedaleko stąd do oceanu. W okolicy znajdują się klub jachtowy Dar Es Salaam Yacht Club i plaża Coco Beach, a na samym półwyspie również sklepy i inne udogodnienia. Łatwo tam dotrzeć: wystarczy wsiąść w któryś z autobusów dojeżdżających do dworca autobusowego Mawenzi lub przystanku Chole. Dla kierowców dostępny jest duży parking podziemny.

 

3. Pełnia zieleni i moc atrakcji
Regus Villa Metro, Wilanowska, Warszawa
Jeśli szukasz świetnej lokalizacji, gdzie wiele się dzieje, to właśnie jest miejsce dla ciebie. Na tętniącym życiem Mokotowie (drugiej co do wielkości warszawskiej dzielnicy), tuż naprzeciwko stacji Metro Wilanowska, mieści się centrum Regus Villa Metro, w którym do dyspozycji klientów jest ponad 900 m² eleganckiej przestrzeni współdzielonej. W okolicy nie brakuje ciekawych miejsc, w których przyjemnie spędzisz czas wolny od pracy — jest tu wiele muzeów i atrakcji, w tym zabytkowy pałac Królikarnia i centrum handlowe Galeria Mokotów. Ci, którzy czerpią energię z pobytu na świeżym powietrzu, mogą odkrywać zielone tereny, w tym położone w odległości kilku kroków parki Arkadia i Dolina Służewiecka.

 

4. W sąsiedztwie wielkich marek
Regus Vazha-Pshavela, Tbilisi, Gruzja
Jeżeli sąsiedzkie kontakty z ważnymi, międzynarodowymi firmami lub mniejszymi przedsiębiorstwami mogłoby przyczynić się do rozwoju twojej firmy, centrum Regus Vazha-Pshavela to dla niej odpowiednie miejsce. Centrum mieści się w dzielnicy biznesowej Saburtalo w Tbilisi — jednej z najpopularniejszych okolic w Gruzji, w której siedziby mają tacy giganci, jak Samsung Georgia, Huawei i British American Tobacco. Wybierz jedno ze słonecznych biur prywatnych, nowoczesnych przestrzeni współdzielonych i przestronnych pomieszczeń do spotkań biznesowych, a w wolnych chwilach odkrywaj uroki okolicy. Nieopodal znajdują się Muzeum zoologii TSU i park Davida Bolkvadze. Biuro jest dobrze skomunikowane: można tu dotrzeć, dojeżdżając do przystanku ul. Nutsubidze II-IV M/R lub stacji metra Waża Pszawela.

 

Biurka i fotele w centrum biznesowym Regus

Centra Regus na całym świecie oferują jasne, słoneczne przestrzenie, które sprostają rozmaitym potrzebom biznesowym

 

5. Najjaśniejsze, najlepsze
Regus Wallisellen Business Park, Wallisellen, Szwajcaria
Strategiczna lokalizacja z dobrym dojazdem do lotniska w Zurychu i centrum miasta czyni z centrum Regus Wallisellen Business Park w szwajcarskim ośrodku biznesowym miejsce na miarę potrzeb twojej firmy. Atrakcyjny park biznesowy, na który składa się pięć budynków, sąsiaduje z największym szwajcarskim centrum handlowym, Glatt, a siedziby mają tu międzynarodowe korporacje, takie jak Reckitt-Benckiser, Canon i Microsoft. Wnętrze budynku skrywa nowoczesne przestrzenie do pracy (zajmujące całe drugie piętro), a dzięki czterem świetlikom oraz szerokim oknom jest słoneczne i przyjazne. Centrum mieści się nieopodal autostrady i linii tramwajowej, więc pracownicy i goście bez trudu tu dojadą. Dodatkową wygodę zapewnia podziemny parking.

 

6. Biznes wagi ciężkiej
Regus Technologiepark, Brema, Niemcy
W parku technologicznym w Bremie siedziby mają takie firmy, jak Siemens, ArcelorMittal i OHB SE, co jest dla tego obszaru doskonałą rekomendacją biznesową. Dzięki centrum Regus Technologiepark, mieszczącym się w najnowszej części parku, twoja firma również może poczuć prestiż tej lokalizacji. Centrum o powierzchni blisko 300 m² jest przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Poznawanie okolicy to czysta przyjemność — w pobliżu centrum znajdziesz wiele świetnych barów i restauracji, jest stąd bezpośredni dojazd do Uniwersytetu w Bremie, a przystanki komunikacji publicznej znajdują się w odległości krótkiego spaceru.

 

7. Doskonała lokalizacja
Regus Northside Business Centres, Budapeszt
Nie zna Budapesztu, kto nie wybrał się na spacer wzdłuż tętniącej życiem ulicy Váci, rozciągającej się na odcinku 1,5 km między placem Vörösmarty a Wielką Halą Targową, równolegle do Dunaju. Centrum Regus Northside Business Centres mieści się w samym sercu tej okolicy. Skorzystaj z zalet tej doskonałej lokalizacji — bez trudu dotrzesz stąd do dowolnego zakątka miasta, czy to samochodem, czy transportem publicznym: u podnóża budynku mieści się stacja metra Forgách utca, a w jego podziemiach dostępny jest wygodny parking. Wnętrze centrum biznesowego zauroczy cię jasnymi, słonecznymi pomieszczeniami do spotkań, wydarzeń oraz innych zadań.

 

Tutaj też mamy nowe biura…

Regus Arena Boulevard, Amsterdam

Regus Val Vista, Mesa, Arizona, USA

Regus 575 Norte Sul, Campinas, Brazylia

Regus Pharos House, Westville, Durban, RPA

Regus Azura, Hoofddorp, Holandia

Regus Science Park, Kilonia, Niemcy 

Regus Forum West Side, Kijów, Ukraina

Regus Promenade, Linz, Austria 

Regus Tortona, Mediolan, Włochy

Regus Citydel, Moskwa, Rosja

Regus Rio Sul, Rio de Janeiro, Brazylia

Regus Teleporto, Rio de Janeiro, Brazylia

Regus JK 1455, São Paulo, Brazylia

Regus Empresarial Mario Garnero, São Paulo, Brazylia

Regus Quadrum, Wilno, Litwa