Przepraszamy, nie znaleziono {{term}}. Prosimy spróbować ponownie.
Reakcja firmy Regus na COVID-19
 
Zadzwoń: 800 012 784
Lokalizacja budynku: ulica Plac Konesera 12, Warszawa 1 Lokalizacja budynku: ulica Plac Konesera 12, Warszawa 2 Lokalizacja budynku: ulica Plac Konesera 12, Warszawa 3 Lokalizacja budynku: ulica Plac Konesera 12, Warszawa 4 Lokalizacja budynku: ulica Plac Konesera 12, Warszawa 5 Lokalizacja budynku: ulica Plac Konesera 12, Warszawa 6 Lokalizacja budynku: ulica Plac Konesera 12, Warszawa 7 Lokalizacja budynku: ulica Plac Konesera 12, Warszawa 8 Lokalizacja budynku: ulica Plac Konesera 12, Warszawa 9

Warszawa, Koneser

Plac Konesera 12, 03-736 Warszawa, Mazowieckie

Całodobowy dostęp

Otwarte dla członków 24/7

Dawna fabryka wódki, która została przekształcona w centrum biznesowe, znajduje się w samym sercu dynamicznie rozwijającej się Starej Pragi, we wschodniej części stolicy Polski. Ten niedawno rozbudowany i w pełni odnowiony obszar łączy głęboko zakorzenione dziedzictwo przemysłowe z gustowną, współczesną architekturą nawiązującą do przeszłości tego miejsca jako fabryki, w której produkowano między innymi wódkę i bito monety. Dziś Koneser to popularne centrum biznesowe i obszar mieszkalny w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do Twoich sąsiadów będzie należeć firma Google — możesz zatem spodziewać się wyśmienitego towarzystwa.

Zajmujące trzy piętra nowego obiektu centrum Spaces Koneser Warszawa oferuje całodobowy dostęp do biura, wynajem powierzchni biurowych, elastyczne przestrzenie do pracy, przestrzenie współdzielone oraz superszybkie, niezawodne łącze Wi-Fi, dzięki któremu nic nie wybije Cię z rytmu. Pomyśl jeszcze o otoczeniu jasnych biur skąpanych w naturalnym świetle słonecznym, niezliczonych udogodnieniach w pobliżu oraz doskonałych połączeniach transportowych, a od razu zechcesz znów przyjść do pracy. Koniec zajęć na dziś? Jest jeszcze wiele do zrobienia, i to w najbliższym sąsiedztwie — skieruj się w stronę warszawskiego zoo, Parku Praskiego i Muzeum Polskiej Wódki tuż za rogiem. Wzdłuż Wisły rozpościerają się plaże i znajdują się bary, restauracje oraz miejsca, w których organizowane są wydarzenia.

Dlaczego warto wybrać Spaces Koneser Warszawa?

  • Rozwijaj działalność w niedawno odnowionym biurowcu usytuowanym w tętniącej życiem warszawskiej Starej Pradze.
  • Skorzystaj z superszybkiego łącza Wi-Fi bez limitu oraz sal konferencyjnych i elastycznych przestrzeni do pracy z możliwością rezerwacji.
  • Poznawaj podobnie myślących ludzi biznesu i specjalistów w tej dynamicznie rozwijającej się wschodniej dzielnicy biznesowej miasta.
  • Ciesz się bliskością transportu publicznego dostępnego w odległości zaledwie krótkiego spaceru — w pobliżu znajduje się między innymi stacja kolejowa Warszawa Wschodnia.

Dostępne w tym centrum

Przestrzeń biurowa w państwie: Poland

Powierzchnia biurowa

Dla osób indywidualnych i zespołów dowolnej wielkości.

Usługi Coworking i współdzielona przestrzeń biurowa w państwie: Poland

Przestrzenie współdzielone

Biurka dostępne na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” i biurka prywatne.

Biura wirtualne w państwie: Poland

Biuro wirtualne

Może służyć jako adres firmy.

Sale konferencyjne

Sala konferencyjna

Korzystaj z naszych sal konferencyjnych do prowadzenia prezentacji, rozmów rekrutacyjnych albo negocjacji z klientami.

Sale konferencyjne

Członkostwo

Szeroki wybór abonamentów dla osób ceniących elastyczność.

Kup teraz

Ceny w tym centrum

Biura
Od 25 PLN za dzień
Przestrzenie współdzielone
Od 19 PLN za dzień
Sale konferencyjne
Zadzwoń
Biuro wirtualne
Od 12 PLN za dzień
Podane ceny to wartości minimalne oszacowane na podstawie 24-miesięcznej umowy bądź najniższych dostępnych stawek.

Udogodnienia

  • Parking dla klientów — na miejscu lub w pobliżu.

Lokalizacja

Dojazd

Powierzchnia biurowa

Plac Konesera 12

Inne centra w pobliżu

Szukaj naszej lokalizacji