Przepraszamy, nie znaleziono {{term}}. Prosimy spróbować ponownie.
Reakcja firmy Regus na COVID-19
 
Zadzwoń: 800 012 784

Sieć Regus rozwija się w zawrotnym tempie — wciąż poszukujemy zmotywowanych i zaangażowanych partnerów franczyzowych, którzy pomogą nam wykorzystać ogromne zapotrzebowanie na elastyczne, nowoczesne przestrzenie do pracy.

  • Nowy model franczyzy
  • Możliwość dywersyfikacji
  • Lider na rynku

Po raz pierwszy oferujemy możliwość dołączenia do największej na świecie grupy biur serwisowanych — uzyskaj wysokie przychody, należąc do czołowej globalnej marki.

Twoje korzyści

Doskonała stopa zwrotu

Franczyza centrum Regus pomoże zoptymalizować Twoją nieruchomość, aby zaspokoić popyt rynkowy, jednocześnie zmniejszając nakłady kapitałowe i koszty operacyjne, a także generując dwucyfrowe wpływy gotówkowe, gdy centrum osiągnie dojrzałość biznesową.

Sprawdzony model operacyjny

Regus pomoże Ci rozwinąć Twoją przestrzeń do pracy i zarządzać nią przy użyciu sprawdzonego modelu, który przyczynia się do sukcesu naszych 3300 lokalizacji na całym świecie.

Gotowe systemy

Zyskasz dostęp do gotowych systemów Regus z zakresu sprzedaży, marketingu, CRM, fakturowania, zarządzania zapasami, rezerwacji, szkoleń itp.

Infrastruktura wsparcia

Regus ma ponad 30 lat doświadczenia w prowadzeniu swojej działalności — będziemy wspierać Cię w zakresie projektowania i przygotowywania lokalizacji, która będzie spełniać potrzeby Twoich klientów dotyczące elastycznej przestrzeni do pracy.

Jak to działa

Otwarcie co najmniej 5 lokalizacji Regus w przeciągu 2–3 lat
Budynek wolnostojący lub budynki typu multi-let od 800 m²
Położenie w centrum miasta, w parku biznesowym lub przy głównych trasach komunikacyjnych
Jeśli masz w sobie motywację, wykazujesz się zaangażowaniem i dysponujesz odpowiednimi zasobami, aby przeprowadzić rewolucję w sferze przestrzeni do pracy jako partner franczyzowy Regus, skontaktuj się z naszym zespołem ds. franczyzy.

Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dalsze kroki.
  • 64% firm rozważa ekspansję przy wykorzystaniu elastycznych biur w ciągu następnych 3 lat.
    (Badanie przeprowadzone w regionie EMEA w roku 2018)
  • Do 2025 r. przestrzenie elastyczne będą stanowić 30% powierzchni biurowych, wykorzystywanych przez duże firmy.
    (Flexible Space Report, 2018)
  • W odpowiedzi na szersze trendy w branży technologicznej ilość otwartej przestrzeni do pracy i jej metraż wzrosną wykładniczo.
If you’re looking for our US page, please click here .